Erzincan Temsilcisi Türkiye Üçüncüsü Oldu

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğünün aktif ve sağlıklı yaşlanma vizyon ve politika hedefleri çerçevesinde düzenlediği 6.Yetişkin Gençler Huzur Bocce Liginde Erzincan ekibi üçüncü oldu.

Erzincan Temsilcisi Türkiye Üçüncüsü Oldu

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğünün aktif ve sağlıklı yaşlanma vizyon ve politika hedefleri çerçevesinde düzenlediği 6.Yetişkin Gençler Huzur Bocce Liginde Elazığ, Van, Ağrı ilindeki Huzurevleri ile yarışan Erzincan temsilcisi 100.Yıl Atatürk Huzurevi ve YBRM Müdürlüğü Bocce takımı, grup lideri olarak Antalya’da düzenlenen finallerde üstün başarı göstererek, Yetişkin Gençler Huzur Bocce Ligi 2023 finallerinde Türkiye Üçüncüsü oldu.

Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci, Türkiye üçüncüsü olan bocce takımını  tebrik etti.

Huzurevi sakinlerini tek tek ziyaret ederek istek ve taleplerini dinleyen İl Müdürü Serdar Demirci Bocce takımı  ile bir araya gelerek, sizleri hem şahsım hemde İl Müdürlüğü  adına tebrik ediyorum. Bizlere bu gururu yaşattığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

İl Müdürü Serdar Demirci konuşmasının devamında: ‘ sizlerin her zaman yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz çünkü biz büyük bir aileyiz dedi.Bocce takımımız; İl Müdürümüzün ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir sonraki müsabakada Erzincan’a Türkiye birincisi olarak geleceğiz dediler. Bocce takımımızın almış olduğu başarılı sonuç için İl Müdürümüz kıymetli büyüklerimize hediye takdim ederek günün anısına pasta kesildi. Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler ailesi olarak Bocce takımımızı tebrik eder başarılarının devamı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2023, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER