Erzincan’da uyuşturucu operasyonu

Erzincan polisi uyuşturucu ve uyarıcı maddelerin imal ve ticareti veya temini, gerek kullanmak için satın alınması, kabul edilmesi veya bulundurulması, gerekse de kullanımının kolaylaştırılması veya özendirilmesi eylemlerine ilişkin operasyon yaptı.

Erzincan’da uyuşturucu operasyonu

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü  Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu operasyonu gerçekleştirildi.

 Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü  Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, yapılan çalışmalarda; “Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti” ve Türk Ceza Kanunu 191 inci maddesi “Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak ya da uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanmak” suçuna karşı Erzincan’da yapılan operasyonda; H.K isimli şüpheli şahsın yapılan ikamet aramasında 3,98 gr esrar maddesi ele geçirildi. Ardından  yapılan çalışma neticesinde H.K isimli şahsa uyuşturucu madde sattığı tespit edilen A.D, C.A, ve B.T şahısların ikametinde yapılan aramada ise 5 parça halinde 44,67 gr esrar maddesi olmak üzere toplamda 48,65 gr esrar maddesi ele geçirildi.

H.K,A.D, C.A, ve B.T isimli şüpheli şahıslar hakkında ilgili tahkikat adli makamlarca yürütülüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER