banner49

Karaman, Türkiye Çevre Haftası’nı Kutluyorum

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 5-9 Haziran Türkiye Çevre Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Karaman, Türkiye Çevre Haftası’nı Kutluyorum

Milletvekili Karaman mesajında: "AK Parti olarak iktidara geldiğimiz ilk günden bu yana çevreye bütüncül bir bakış açısıyla yaklaştık. Şehirlerimizin uzun yıllar süregelen pek çok çevresel sorununa acil çözümler üretirken, bir yandan da orta ve uzun vadeli hedeflerimizi hayata geçirmenin gayreti içerisinde olduk.

Şehirlerimiz artık Sıfır Atık’ı, Sıfır Atık Mavi’yi, Geleceğe Nefes’i, Millet Bahçeleri’ni, mavi bayraklı plajları, yenilenebilir ve temiz enerjiyi konuşmakta; bu kulvarlarda adeta birbirleriyle yarışmaktadır.Dünya genelinde orman varlığı her geçen gün azalırken, Türkiye olarak orman varlığını arttıran nadir ülkelerden biri olduk.81 ilde 81 milyon metrekare Millet Bahçesi hedefi ile şehirlerimizin en merkezi noktalarında  Millet Bahçelerini vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti olarak her alanda olduğu gibi çevre konusunda da samimi ve gayretli çabalar ortaya koyuyor, sözde çevrecilerin yaptığı gibi çevreyi kullanışlı bir siyaset alanı olarak görmüyoruz.Bizim için çevreci olmak; çevreyi ve tabiatı korumak ve yaşatmaktır.İşte bu duygu ve düşüncelerle; Erzincan'da hassasiyetle sürdürdüğümüz çalışmalar neticesinde evlatlarımıza yem yeşil bir yeryüzü, masmavi bir gökyüzü bırakmak, çevreyi korumak ve yaşatmak noktasında gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Herkesi bu sorumluluk doğrultusunda bizimle olmaya davet ediyor, Türkiye Çevre Haftası’nı kutluyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER