‘Soylu ve Yıldırım'a Destek’

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, hakkında "organize suç örgütü yöneticisi ve üyesi olmak" suçlamasıyla soruşturma başlatılan Sedat Peker’in iddiaları üzerine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ve AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'a destek verdi.

‘Soylu ve Yıldırım'a Destek’

Erzincan Milletvekilleri yaptıkları açıklamada: "AK Parti Genel Başkan Vekilimiz bu ülkenin değerlisi, memleketimizin evladı son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve ülkemiz huzurunun yegâne bekçisi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun sonuna kadar yanındayız. Asılsız mesnetsiz iddialarla ülkemizde yüreklere kazınan bu sevda kendini bilmezlerin sesiyle yok olmayacak kadar güçlüdür. Biz bu yola başımızı koyduk asılsız yalan haberlerle önümüzü keserek Milletimizin huzurunu güvenliğini bozmak isteyenlere müsaade etmeyeceğiz.Dava arkadaşlarımıza dünde sahip çıktık bugünde sahip çıkacağız. Kimsenin birlik beraberliğimizi bozmaya gücü yetmez, ülkemiz; bir kartopu misali büyümeye, güçlenmeye ve tüm engelleri aşarak yoluna devam edecek inşallah.

Birileri iyi anlasın ki biz vatandaşlarımızla bir bütünüz. Türkiye bizim, bu memleket bizim. Bizleri bölmeye kimsenin gücü yetmez. İnandığımız değerler uğruna savaşmaya milletimizi yüceltmeye Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde hiç durmadan yorulmadan devam edeceğiz" dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER