KAP Sürecinde Emeği Geçenlere Rektör Levent Teşekkür Etti

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Kurumsal Akreditasyon Programı (KAP) kapsamında emeği geçenlere teşekkür belgesi takdim etti.

KAP Sürecinde Emeği Geçenlere Rektör Levent Teşekkür Etti

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından Kurumsal Akreditasyon Programı’na kabul edilen 21 üniversite arasında yer alarak Kurumsal Akreditasyon Belgesi almaya hak kazandı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi  Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından verilen Kurumsal Akreditasyon Belgesindeki başarısına katkıda bulunan Kalite Komisyonu, Eğitim-Öğretim Komisyonu, Araştırma-Geliştirme Komisyonu, Toplumsal Katkı Komisyonu ve Kalite Koordinatörlüğü üyelerine Rektör  Prof. Dr. Akın Levent tarafından, teşekkür belgesi takdim edildi.

Rektör Levent, kurumsal akreditasyon süreci sonucunda Üniversitenin YÖKAK tarafından akredite edilme başarısı gösterdiğini ifade etti. Bu süreçteki özverili çalışmaları için tüm akademik ve idari personele, öğrencilere ve paydaşlara teşekkür etti. Kurumsal Akreditasyonun, Üniversitemizin ‘Anadolu’da bir dünya üniversitesi’ vizyonunu destekleyerek ulusal ve uluslararası tanınırlığına önemli bir katkı sağlayacağını belirtti. Üniversitede oluşturulan kalite kültürünün tüm süreçlerde sürekli iyileştirme odaklı ve sürdürebilir şekilde devam edeceğini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER