MOBESE ile denetim dönemi

Erzincan’da Koronavirüs vaka sayısının aşırı derecede artmasının ardından denetimler de artırıldı. Oluşturulan ekipler tarafından yapılan denetimlerin yanı sıra bundan sonra KGYS kameralarıyla da denetim faaliyetinde bulunulacak.

MOBESE ile denetim dönemi

Erzincan Valisi Mehmet Makas, beraberinde Vali Yardımcısı Hüseyin Remzi Konak ile birlikte hem esnaf ziyareti hem de denetimde bulundular. Esnafların, gelen her müşteriye kesinlikle HES kodu sorması gerektiğinin altını çizen Vali Mehmet Makas, bu konuda ziyaret ettiği her işletme sahibine uyarıda bulundu.

KENT GÜVENLİK YÖNETİM MERKEZİNDEN DE DENETİM YAPILACAK

Kent Güvenlik Yönetim Merkezini de ziyaret eden Vali Makas, Koronavirüs ile mücadelede denetimlerin daha da yoğunlaştırılarak devam edeceğinin altını çizerek; bundan sonra sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu sürelerde sadece ekiplerin değil, KGYS kameralarıyla da denetimlerin olacağını söyledi. Maske, mesafe ve diğer kurallara uymayan vatandaşların da yine KGYS kameralarından tespit edilerek gerekli cezai işlemin uygulanacağını söyleyen Vali Makas, alınan bütün tedbir ve önlemlerin vatandaşların sağlığı için olduğunu belirterek, Covid-19 salgından en kısa zamanda kurtulmamız için hep birlikte mücadele edilmesi gerektiğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER