Sarıgül, Bayram ,Can Erzincan’da Güzel

Bayram tatilinin bir kısmını Erzincan’da geçiren Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül; en keyif aldığım anlar halkla iç içe olduğum anlardır” dedi.

Sarıgül, Bayram ,Can Erzincan’da Güzel

Siyaset, halkın değerlerini bilmeden, ona saygı göstermeden ve halkı sevmeden, yapılamaz ifadelerine yer veren Milletvekili Mustafa Sarıgül,  Ben halkın içerisinde gayet hevesle gezerim, en keyif aldığım anlar halkla iç içe olduğum anlardır sözlerine yer verdi.

Konuşmasının devamında Milletvekili Sarıgül şunları kaydetti: ‘ Şişli Belediye Başkanlığı yaptığım dönemde hiçbir dini bayramda Şişli dışına çıkmadım. Hepsinde Şişlililerle birlikte oldum.

Baba ocağım, ana toprağım can Erzincan’dan milletvekili olduktan sonraki ilk dini bayramım Kurban Bayramı’ydı. Arife gününden Erzincan’a gelmiştim. Bayram süresince Erzincan’da oldum.

Bu Ramazan Bayramı’nda da aynısını yaptım. Bayram can Erzincan’da güzel.

Bayram namazını Terzibaba Camisinde kıldım.

Valiliğimiz ve Belediye Başkanlığı tarafından belediye binasında düzenlenen toplu bayramlaşma programına katıldım.

Sonra İliç’e gittim. İliç'te acı bir bayram yaşadık. Acıları paylaşarak azaltmaya çalışıyoruz, ama nafile. Ateş düştüğü yeri yakıyor.

Bayramın ikinci günü CHP Erzincan İl Başkanlığı’nda basın toplantısı yaptım.

Sandıktan umut çıktığını, sandıktan ders çıktığını, sandıktan feryat çıktığını söyledim.

Ekonomik milliyetçiliğe dikkat çekmek, yerli ve milli üretime destek çıkmak için aldığım TOGG’u teslim aldım. Bayram boyunca gençler ve çocuklar TOGG’a bindi.  Söz vermiştim yaptım. Çocuklarımızın mutluluğu her şeye değer.

Can Erzincan’da hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden bütün siyasi partilerle bayramlaştım. Taksi duraklarını, karakolları, hastaneleri ziyaret ettim. Dörtyol’da hemşerilerimle kucaklaştım.

Can Erzincan’ın bütün ilçelerine gittim. Köyleri ziyaret ettim, binlerce hemşerimle tokalaştım, fotoğraf çektirdim.

Hiç bıkmadım, yorulmadım, hemşerilerimle kucaklaşmanın büyük hazzını tattım.

Allah’ım birlikte nice bayramlara huzur içinde, sağlıklı biçimde kavuştursun’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER