banner49

Milletvekili Adaylarına Çayırlı İlçesinde Coşkulu Karşılama

14 Mayıs'ta Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Erzincan Milletvekili Adayları ve partililer Erzincan Çayırlı İlçesinde düzenlenen İftar programına katıldılar.

Milletvekili Adaylarına Çayırlı İlçesinde Coşkulu Karşılama

İlçe girişinde yoğun bir katılım ile karşılama yapan Çayırlılı vatandaşlar Milletvekili Süleyman Karaman ve Milletvekili Adayı Mehmet Cavit Şireci’ye sevgi gösterisinde bulundular.
İlçenin kapalı spor salonunda Düzenlenen iftar programına AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Burhan Çakır AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Cavit Şireci, AK Parti İl Başkanı Çetin Özyurt, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Rahşan Külünk Merkez İlçe Başkanı Hakan Ördek, Gençlik Kolları İl Başkanım Mehmet Yılmaz, Kurucu İl Başkanı Yüksel Çakır, Çayırlı Belediye Başkanı Atınç Bahadır, AK Parti Çayırlı İlçe Başkanı Murat Demirdöğen ve çok sayıda davetli katıldı.
Çayırlı Belediyesi tarafından düzenlenen birlik iftar programında protokol tarafından selamlama konuşmaları yapıldı. Burada bir konuşma yapan AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman ; bu seçimde sizin desteğine ihtiyacımız var geçen seçimlerde Erzincan çok büyük destek verdi Çayırlı çok büyük destek verdi desteklerinizle iki Milletvekili çıkardık bu seferde sizlerin destekleriyle iki Milletvekili çıkarmak istiyoruz. Sadece oyunuz yetmez oyda toplamanız lazım diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER