banner49

Sarıgül, Hemşehrileri İle Bayramlaştı

CHP Erzincan Milletvekili Adayı Sayın Mustafa Sarıgül’ün, Ramazan Bayramının 1. Günü bayram namazını Terzibab Camiinde kıldıktan sonra Erzincanlılarla bayramlaştı.

Sarıgül, Hemşehrileri İle Bayramlaştı

CHP Erzincan Milletvekili Adayı Sayın Mustafa Sarıgül’ün, Ramazan Bayramının 1. Günü bayram namazını Terzibab Camiinde kıldıktan sonra Erzincanlılarla bayramlaştı. Sarıgül, daha sonra Huzurevi ziyareti, Şehit ailesi ziyareti, toplu bayramlaşma programı ve taziye ve bayramlaşma amaçlı ev ziyaretlerinde bulundu.

MUSTAFA SARIGÜL HEMŞERİLERİYLE BAYRAMLAŞTI.

Bayram namazını Terzibaba Camisinde kılan Sarıgül cami çıkışında hemşerileriyle bayramlaştı.Bayram programları esnasında gazetecilere açıklamalarda bulunan Mustafa Sarıgül  şunları söyledi: “Bugünlerde kardeşlik hukukuna, hoşgörüyeve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.

MAKAMLAR, MEVKİLER GEÇİCİDİR KALICI OLAN ESERLER VE HİZMETLER BIRAKMAKTIR

Allah’ım hepimize kalp kırarak değil, kalpler yaparak, gönül inciterek değil, gönül alarak, zorlaştırarak değil kolaylaştırarak, beddua alarak değil hayır duaları alarak yaşamayı nasip etsin. Makamlar, mevkiler geçicidir, mal mülk yalandır önemli olankalpleri kazanmaktır. Eserler ve hizmetler bırakmaktır. “Allah ondan razı olsun” dedirtmektir. Bütün hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyor; bir evladınız bir kardeşiniz olarak büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyorum. Vatanı için, bayrağı için, toprağa düşmüş tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyorum.” Sarıgül,hep birlikte daha nice bayramlara erişmeyi ve herkesin sevdikleriyle güzel bir bayram geçirmesini temenni etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER