Esentepe Sosyal Tesislerinde Çalışmalar Devam Ediyor

Erzincan’da Esentepe Sosyal Tesisleri inşaatında çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Esentepe Sosyal Tesislerinde Çalışmalar Devam Ediyor

Erzincan’da vatandaşların beklediği, aileleri ile birlikte gidip güzel bir vakit geçirebilecekleri, güzide mekanlar arasında yer alacak olan Esentepe Sosyal Tesislerinde yapım çalışmaları sürüyor.

Proje alanı 26 bin 200 m2 olan Esentepe Sosyal Tesislerinde vatandaşların güzel vakit geçirebilecekleri oturma alanları, seyir terasları, çocuklar için oyun alanları, restoran, kafeterya, otopark yerleri ve sosyal donatılar yer alacak.Esentepe Sosyal Tesisleri içerisinde yer alacak olan; Restoranın zemin katı 1.256 m2, 1’nci katı ise 706 m2 olmak üzere toplamda 1.962 m2 olacak. Kafeterya için ise toplam yapı alanı 483 m2 olacak.

Konu hakkında açıklamada bulunan Erzincan Belediye Başkanı  Bekir Aksun; “Üretken Belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar daha güzel bir Erzincan için Belediyemizin bütün imkânlarını kullanarak her alanda çok önemli çalışmalara imza attık. Can Erzincan'ımıza kazandıracağımız Esentepe Sosyal Tesisinin yapım çalışmaları da en kısa zamanda tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER