banner49

Muhtarlarımız, Devletimizin En Temel Taşıdır.

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutlamak amacıyla yazılı mesaj yayınladı.

Muhtarlarımız, Devletimizin En Temel Taşıdır.

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Muhtarlar Günü'nü kutlamak amacıyla yayınladığı mesajlarında, ‘Muhtarlıklar, yerel yönetimlerin çok önemli bir parçasıdır. Muhtarlarımız yerel idarelerin en alt birimi olmaları münasebetiyle; aziz halkımıza çok yakındırlar ve halkımızın sosyal hayatını yakinen müşahede etmektedirler. Muhtarlarımız, sorumluluk bölgeleri içerisindeki altyapı çalışmalarından düğün ve cenaze işlemlerine uzanan çok geniş bir yelpazede vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerinin birinci derecede muhatabı olmaktadırlar. Görev yaptıkları mahallelerde, köylerde muhtarlarımız Devletimizin taşradaki en temel taşıdırlar. Cumhurbaşkanımızın aylık ve haftalık periyotlarla Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde muhtarlarımızla bir araya gelmesi, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Bakanlarımızın muhtarlarımızla istişarelerde bulunması, Devletimizin muhtarlarımıza verdiği önemin en güzel göstergesidir. 
Bu vesileyle; çok önemli bir vazifeyi icra ile mükellef olduklarına inandığım, mahalle ve köylerimizin her türlü ihtiyaçlarını tespit edip, hizmet sunan, gelişimi ve değişimi hususunda emeğini esirgemeyen, çözüm ortaklığı yapan muhtarlarımıza sağlıklı başarılı uzun ömürler diliyoruz. Demokrasimizin temel taşı, milletimizin güzide temsilcisi ve hizmetkârı muhtarlarımıza emeklerinden ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyoruz. Başta Erzincanlı muhtarlarımız olmak üzere tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyoruz” ifadelerini kullandılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER