Şireci’den, ‘Stop Erdoğan' yazılı ilanlara sert tepki

FETÖ'cülerin ABD’de Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik yaptığı çirkin saldırılarına tepkiler devam ediyor. AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, FETÖ'cülerin ABD'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik yaptıkları çirkin saldırılara tepki gösterdi.

Şireci’den, ‘Stop Erdoğan' yazılı ilanlara sert tepki

Lobi baskısıyla önce senatörlere, sonra da Temsilciler Meclisi üyelerine mektup yazdırarak Türkiye'yi, Erdoğan'ı şikayet ettiren FETÖ'cüler bu sefer de New York’un en işlek caddelerinden birinde yer alan reklam panolarına, Erdoğan aleyhinde çirkin ifadelerin yer aldığı ilanlar vermişti. AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, duruma sert tepki gösterdi.

Yurt genelinde olduğu gibi Erzincan'da da sosyal medya üzerinden ve şehir bilbordlarından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek kampanyası başlatıldı.

Şireci konuya ilişkin açıklamasında; "FETÖ'cülerin ABD'de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik çirkin saldırıları sürüyor. Lobi baskısıyla önce senatörlere, sonra da Temsilciler Meclisi üyelerine mektup yazdırarak Türkiye'yi, Erdoğan'ı şikayet ettiren FETÖ'cüler bu sefer de New York'un en işlek caddelerinden birinde yer alan reklam panolarına, Erdoğan aleyhinde çirkin ifadelerin yer aldığı ilanlar verdi. FETÖ yöneticileri tıpkı PKK gibi insanlık düşmanı ve Türkiye düşmandır. Bunların Cumhurbaşkanımıza saldırıları milletimize düşman oldukları içindir. Bizler Erzincan olarak ülke olarak mazlumların umudu, yegâne liderimiz, annelerin duası, halkımızın güçlü sesi Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yanındayız. Ülke genelinde olduğu gibi Erzincan'ımızda Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için destek kampanyası başlattık.

Bu ihanet şebekesi Türkiye'yi durduramaz, Cumhurbaşkanımızın kararlı yürüyüşünü durduramaz. FETÖ ihanet planlarının önünde en büyük engel olarak Cumhurbaşkanımızı gördüğü için dünyanın her yerinde Erdoğan düşmanlığı yapıyor." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER