Gururlandıran Başarı

Erzincan, Biyoloji ve Türk Dili Edebiyatı alanlarında iki birincilik, Teknoloji Tasarım alanında ikincilik ve Psikoloji alanında üçüncülük olmak üzere 4 ödülle damga vurmayı başardı.

Gururlandıran Başarı

Erzurum Teknik Üniversitesi kampüsünde 55. si Düzenlenen TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmalarında büyük başarı elde ederek Erzincan'ı gururlandıran öğretmenler  ve temsilci okulların  müdürleri, İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal'ı ziyaret ettiler.

Erzincan, Biyoloji ve Türk Dili Edebiyatı alanlarında iki birincilik, Teknoloji Tasarım alanında ikincilik ve Psikoloji alanında üçüncülük olmak üzere 4 ödülle damga vurmayı başardı. Bu başarıda emeği geçen Danışman Öğretmenler Bilim Sanat Merkezinden İlhan Sahip ve Ozan Eroğlu, İpekyolu MTAL'den Tuğba Atıcı, Atatürk MTAL'inden Nurhan Güloğlu, Fatih MTAL'inden Ahmet Kavak, Fen lisesinden Hacer Taçyıldız ve Erzincan Lisesinden Pınar Korkmaz ve Okul Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal'ın konuğu oldular. Başarıya giden yolu ve başarı yolundaki yaşantılarını İl Milli Eğitim Müdürüyle paylaşan öğretmenler, sonraki süreçte aynı gayretle öğrencilerine danışmanlık etmeye devam edeceklerini belirttiler.

İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, başarının paydaşları olan Tüm İdareci, Öğretmen ve Öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamı dileklerini tekrarladılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER