Erzincan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıldönümü Coşkuyla Kutlanıyor

Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 106. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında kentte bir çok etkinlik düzenleniyor.

Erzincan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıldönümü  Coşkuyla Kutlanıyor

Erzincan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü münasebetiyle EBYÜ Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen  Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Devlet Halk Dansları Topluluğu Gösterisi ve Elif Buse Doğan, Kağan Alptekin, Nilgün Kızılcı Konserine Erzincanlılardan yoğun ilgi gösterdi.

Erzincan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Devlet Halk Dansları Topluluğu Gösterisi ve Elif Buse Doğan, Kağan Alptekin, Nilgün Kızılcı Konserine Erzincanlılardan yoğun ilgi.Erzincan'ın bu onur ve gurur gününde sergiledikleri muhteşem gösterileriyle ve seslendirdikleri bir birinden güzel eserleriyle Erzincan protokolü ve salonunu dolduran yüzlerce vatandaş  tarafından büyük bir beğeniyle izlendi.

Programın sonunda sanatçılara ve halk dansları ekibine çiçek takdiminde bulunan kent  protokolü, sergiledikleri bu güzel program için sanatçılara, müzisyenlere ve halk dansları ekibine, programa katılımlarından dolayı da tüm hemşehrilerimize teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER