Vali Aydoğdu, Tüm Kayakseverleri Davet Etti

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, göl ve şehir manzaralı kayak pistleriyle ve gece kayağı imkanıyla Ergan Dağı Kayak Merkezi'nin tam anlamıyla bir terapi merkezi olduğunu belirterek, tüm kayak sevleri merkezimize davet etti.

Vali Aydoğdu, Tüm Kayakseverleri Davet Etti

Ergan Dağı Kayak Merkezi'ni ziyaret eden Vali Hamza Aydoğdu, Erzincanlı vatandaşlar  ve diğer illerden gelen misafirlerle hasbihalde bulunarak, eğlenceli vakit geçirmelerini diledi.

Vali Aydoğdu, doğasıyla şehir merkezine yakınlığıyla göl ve şehir manzaralı kayak pistleriyle ve gece kayağı imkanıyla Ergan Dağı Kayak Merkezi'nin tam anlamıyla bir terapi merkezi olduğunu belirterek, tüm kayak sevleri merkezimize davet etti.

Türkiye’nin önemli kış turizmi merkezlerinden Ergan Dağı Kış Sporları ve Doğa Turizm Merkezi’nde, haftasonu  yoğunluğu  yaşandı.Her yıl yurt içi ve yurt dışından binlerce kayak severi ağırlayan kayak merkezi, doğasıyla da ziyaretçilerine eşsiz güzellikte kayak imkanı sunan Ergan Dağı hafta sonuda ziyaretçilerine güzel anlar yaşattı. Kent merkezine 12 kilometre uzaklıkta ve havalimanına 13 dakika mesafede bulunan kayak merkezi, ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor.Ergan Dağı Kayak Merkezi’nde hafta sonu  yerli ve yabancı ziyaretçiler, 2 bin 970 metre rakımdaki dağın doğal güzellikleri arasında kayak ve snowboard yapıp kızakla kayarak keyifli vakit geçirdi.Uzunlukları bin 363 ile 2 bin 500 kilometre arasında değişen farklı zorluk derecelerine pistleriyle ziyaretçilerinin ilgisini çeken kayak merkezi toplam pist uzunluğu ize 12 kilometre olarak ziyaretçilerine keyifli bir kayak keyfi yaşatıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER